Tvůj čas je omezen. Proto ho neztrácej tím, že budeš žít život někoho jiného. (Steve Jobs)

LESNÍ OBYDLÍ, BUŘTY, OHEŇ, KYTARA A PÍSNIČKY

V průběhu září jsme s dětmi z družiny vyráželi do blízkého lesa, kde si skupinky kamarádů stavěly svá lesní obydlí.
Práce to byla náročná, ale často zábavná a dobrodružná. Klučičí stavby připomínaly dobře maskované  bunkry, kdežto v holčičích bylo útulno a naklizeno. Zametené jehličí, listy vystlané postele, spižírny plné zásob… Všechny děti byly po zásluze odměněny diplomy a uspořádali jsme si táborák. Nechyběly buřty, opečený chléb, kytara, na kterou paní vychovatelka zahrála nejen naší oblíbenou „Jupí, čerte“, ale i mnoho jiných písniček. Navíc nás celou dobu hřálo sluníčko a nebyl den, aby nás nepošimralo svým paprskem. Zkrátka září jsme si krásně užili.

Chcete vidět další obrázky?

Lesní obydlí