Mnohem lepší je odvážit se velkých věcí, získat slavná vítězství, i když se střídavými nezdary, než se řadit k těm ubohým duchům, kteří se ani moc neradují, ani netrpí, protože žijí v šedivém soumraku bez vítězství a porážek. (Theodore Roosevelt)

Školní superstar

Tak nám to skončilo!
Ve čtvrtek 25. března proběhlo poslední finálové kolo naší školní pěvecké soutěže, do jehož finále se probojovali Andrea Jarošová, Martin Novák a Šárka Kováčová. Gratulujeme!
Všichni tři prošli dlouhou cestou pěti kol, v nichž ukazovali, co v nich je, a často si vyslechli přísné hodnocení a rady poroty. Do ní pravidelně zasedali pan ředitel Havlík, paní učitelka Honzová a paní vychovatelky Bredová a Kaňová. Myslím si, že účastníci finále si vzali rady nejvíc k srdci a postupně se zlepšovali až do samého konce soutěže. Statečně se poprali i s premiérou zpěvu na mikrofon a s hudebním doprovodem, do kterého museli co nejpřesněji zakomponovat svůj zpěv. Jak těžká disciplína toto je, vám potvrdí každý hudebník, a jak skvěle to ti tři zvládli, vám může potvrdit každý, kdo si jejich vystoupení nenechal ujít.
Na finále se přijeli podívat i dva členové skupiny Tábor Superstar Band – zpěvačka Petra Janovská a kytarista Mirek Břicháček, kteří napomohli v rozhodování o vítězi. A kdo se jím stal? Andrea Jarošová ze 3. třídy. Gratulujeme!
Petra Janovská na úplný závěr zazpívala píseň Máří Magdalény z muzikálu Jesus Christ Superstar, což bylo pro všechny krásnou tečkou za touto náročnou soutěží.
A do třetice gratulujeme všem třem a Andrejce Jarošové přejeme mnoho úspěchů při vystoupení 4. dubna na Velikonocích s Jesusem v táborském Miléniu. Všechny srdečně zveme na tento benefiční koncert, kde Andrejka vystoupí ve čtvrt na devět večer za doprovodu skupiny TSB.

superstar