Kéž by nám Pán Bůh všeliké to vlastenčení z huby do rukou vraziti ráčil! (Karel Havlíček Borovský)

Profesní podpora pedagogů předškolního vzdělávání

Logolink EU

Název projektu: Profesní podpora pedagogů předškolního vzdělávání
Číslo projektu:
CZ.1.07/1.3.00/48.0078
Příjemce
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky

Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor je partnerem tohoto projektu.

Projekt "Profesní podpora pedagogů předškolního vzdělávání" vznikl z iniciativy pedagogů PF JU v Českých Budějovicích - oboru Učitelství pro mateřské školy. Jde o projekt z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, na základě výzvy MŠMT č. 48.

Projekt je zaměřen na podporu vzdělávání předškolních pedagogů a nabízí mateřským školám vzdělávací kurzy v těchto oblastech:

KA1 - příprava vlastních odborníků na tvorbu vzdělávacích programů (školních, třídních a dalších specifických) - 40 hodin

KA2 - metody a záměry polytechnického vzdělávání - 16 hodin

KA3 - příklady dobré praxe formou pětidenních stáží v mateřských školách