Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Zpíváme rádi

Znak Jihocesky krajGranty Jihočeského kraje

Název projektu: Zpíváme rádi
Číslo projektu: 15-02-007
Grantový program: Podpora práce s dětmi a mládeží
Datum zahájení realizace projektu: 1.6. 2015
Datum ukončení realizace projektu: 30. 9. 2015
Rozpočet projektu: 36 060 Kč
Výše podpory: 20 000 Kč

Cíl projektu:

Technicky zkvalitnit vystoupení DPS při ZŠ a MŠ Chotoviny při prezentacích na veřejnosti.

Obsah projektu:

Projekt má za cíl technicky podporovat Dětský pěvecký sbor při ZŠ a MŠ Chotoviny. Záměrem našeho projektu je podpora kvalitní zájmové činnosti pěveckého sboru, který působí na ZŠ a MŠ Chotoviny a který má již dlouholetou tradici. Jedná se o nákup lehké, kompletně řešené ozvučovací aparatury, která by vystoupení sboru učinila ještě kvalitnějším. Tento sbor pravidelně vystupuje na různých místech v Chotovinách i jinde v kraji. Sbor vystupuje na různě akusticky vhodných místech a na různě technicky vybavených místech. Někde není ozvučovací aparatura, nebo aparatura není vhodná pro ozvučení sboru. Tímto handicapem pak trpí vystoupení celého sboru, který jinak podává kvalitní výkon.