Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš. (Steve Jobs)

Školní slavnost 2024

Školní slavnost 2024 proběhne v sobotu 16. března od 20,00 hodin v sále kulturního domu. Vstupenky si od 20. února můžete objednávat formou SMS na telefonním čísle 725 182 762.
A na jaký program se letos můžete těšit?
Jana Anaya během hodin Tanečních a pohybových her pilně nacvičuje se svými svěřenkyněmi hned dvě taneční sestavy. Nejprve děvčata zatančí za doprovodu písně Hory kapely O5 a Radeček, dětskou zumbu nám pak předvedou v rytmu písně Old Town Road od Lil Nas X ft. Billy Ray Cyrus. Určitě se máme na co těšit!
Jste-li pravidelnými diváky televizního pořadu Československo má talent, nebude vám neznámá parta sportovních gymnastů z Kolína, kteří vystupují pod uměleckým jménem Flyingboys. Věnují se akrobacii, kterou však pojímají s humorem sobě vlastním. Tohle si rozhodně nemůžete nechat ujít!
Na každém plese je velmi důležitá kapela. Letos si svou premiéru v Chotovinách odbyde sedmičlenná skupina Blueband. Zahraje vše od tradiční polky až po nejmodernější hity. Tancovat za jejich doprovodu bude pro každého radost!
Malá i velká tombola se zajímavými cenami také nebude chybět, stejně jako loni nás večerem provede Dušan Mendel.
Přijďte, všichni jste srdečně zváni!

Skolni slavnost 2024