Mnohem lepší je odvážit se velkých věcí, získat slavná vítězství, i když se střídavými nezdary, než se řadit k těm ubohým duchům, kteří se ani moc neradují, ani netrpí, protože žijí v šedivém soumraku bez vítězství a porážek. (Theodore Roosevelt)

JARNÍ KONCERT ŠKOLNÍHO SBORU

Opět jsme se sešli v krásném kostele Církve československé husitské v Chotovinách a vyslechli si pásmo písniček, které školní sbor nacvičil za poslední půlrok pilné práce. Jako hosté vystoupili nejmenší hráči na flétničky ze souboru Píšťalinka a školáci ze souboru Píšťalka. Obě umělecká tělíska cvičí paní učitelka Jana Zrzavecká. Kostel byl jako obvykle plný rodičů, prarodičů i sourozenců. Přišli se podívat i paní učitelky a pan ředitel. Všem se vystoupení povedlo, protože se bylo čím chlubit. Všem účinkujícím a těm, kteří se o hezký koncert zasloužili, ještě jednou děkujeme.