Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Podpořte Domácí hospic Jordán

Ve škole se neučíme jen číst, psát a počítat, rádi bychom se rovněž učili vzájemné spolupráci, podpoře, solidaritě. Každoročně organizujeme charitativní sbírky apod. Nyní se na Vás obracíme s prosbou o podporu Domácího hospice Jordán.

V současné době probíhá finále hlasování veřejnosti na podporu projektů vybraných Skupinou ČEZ v regionech (do 31. 10. 2012). V Jihočeském kraji je do hlasování zařazen právě i Domácí hospic Jordán v Táboře. Projekt, který dostane v hlasování regionu největší podporu, zároveň získá nadační příspěvek od Skupiny ČEZ ve výši 500 000 Kč na rok 2013. Tato finanční pomoc by pro hospic znamenala tolik potřebnou stabilitu provozu a možnost rozšíření zdravotnického týmu, aby mohli přijmout do péče více klientů.

Prosím, podpořte hospic svým hlasováním na linku: http://www.cezregiony.cz/#1 (vybraný region -Jihočeský kraj).
Děkujeme Vám za Vaši podporu.

Pokud se chcete dozvědět více o Domácím hospicu Jordán, navštivte www.hospicjordan.cz , kde se o této obecně prospěšné společnosti pomájací nevyléčitelně nemocným a jejich rodinám dočtete více.