Přiznat si, že na něco nemáš, není slabost, ale velká síla. (Radek Jaroš)

Otevřeli jsme novou kolárnu!

Ve čtvrtek 21. října se konala u naší školy sportovně kulturní slavnost. V rámci projektu Dejte přednost dětem jsme otevřeli novou kolárnu. Díky dětem z výtvarného kroužku, jejž vede paní Eva Volfová, se kolárna vyšňořila jako nevěsta. A ženichů bylo také dost. Na šedesát čtyři kol a koleček pokřtilo děťátko našeho projektu. Děti v soutěžích zaměřených na cyklistiku a sport na kolečkách zápolily o právo přestřihnout dětmi vyrobenou pásku s dopravními motivy. Nakonec vyhráli všichni, kteří se rádi hýbou na kolečkách, z nichž je tak pěkný pohled na svět. Bábovku ve tvaru zdravého srdce posíleného cyklistikou dostal i Radek Patrný z Nadace Partnerství, který nám přivezl svůj nakažlivý úsměv a optimismus. S krabicí plnou dárků dorazil i krajský koordinátor BESIPu Václav Kovář. Jeho nadílku použijeme na jaře při celoškolním projektovém dnu zaměřeném na dopravu a zdravý životní styl. Děkujeme všem, kteří přijeli i přišli se svými dětmi. Děkujeme Nadaci Partnerství, generálnímu partnerovi společnosti AXA, obci Chotoviny, truhlářství pana Krejčího i všem, kteří se na vzniku kolárny svou prací či podporou podíleli. V listopadu se pak dočkáme dalšího přírůstku do naší rodinky. Předáme obci dopravní studii, která se stane prvním krůčkem na cestě k bezpečnějším cestám do školy i domů.

dpd_opening_shed