Štěstí není něco, co k člověku přijde jen tak. Přichází spolu s našimi činy. (Dalajláma)

Chcete měnit tvář?

Pokud jste pomysleli na tu svoji, pak vězte, že jen po úraze či nemoci potřebujeme pomoc plastického chirurga. Jinak stačí se na sebe i na svět usmívat. Natrénovat to můžeme doma před zrcadlem, a pak už vzhůru do ulic rozdávat dobrou náladu. Aby se na nás smály i ulice, musíme dotáhnout do konce náš školní projekt Dejte přednost dětem. Všichni, kteří jsme se na něm i malinkou pomocí podíleli, jsme moc rádi, jak rychle obec koná potřebné kroky k uskutečnění opatření, které udělají naše cesty do školy bezpečnější. Zastupitelstvo obce schválilo na svém posledním zasedání projekt k realizaci. Stavební komise navrhla některá opatření k přednostnímu řešení. Teď je opět řada na nás všech, kteří máme Chotoviny rádi.  Všichni bychom určitě chtěli bydlet v krásném prostředí, které nekončí za naším plotem. Pokud chceme vidět naše děti, jak s kamarády bezstarostně kráčí nebo šlapou do pedálů s taškou na zádech po bezpečných ulicích, měli bychom přispět svým pohledem a názorem do veřejného projednávání Dopravní studie Chotoviny, které proběhne v měsíci dubnu. Bližší termín se brzy dozvíte. A co si budeme povídat, každý kousek nového chodníku, bezpečnější křižovatka a nová pohledná autobusová zastávka bude měnit tvář naší obce k lepšímu. S úsměvem do toho.

Zde si můžete stáhnout celý projekt v elektronické podobě

Stanovisko stavební komise k Dopravní studii - obec Chotoviny

Pro rozbalení archivu můžete použít 7zip - volný software