Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Z dobré rodiny

Chotovinský školák se zúčastníl 5. ročníku soutěže o školní časopis roku. Škoda, že jsme nemohli jet i na slavnostního vyhlášení krajských výsledků v Českém Krumlově. Setkání s lidmi, kteří fandí svobodě slova a mají stejného koníčka, by bylo skvělou příležitostí vyměnit si zkušenosti a získat novou inspiraci. Těší nás čestné uznání, jež je poděkováním všem, kteří se na vzniku školní kroniky podílejí. Bližší informace vám přináší Jiří Riki Řeháček.

lights_news