Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Sportovní den druhé A

Předposlední den školního roku si děti z 2. A užily plno sportu. Na hřišti u zámku soutěžily celé dopoledne v nejrůznějších disciplínách. Kromě těch klasických, jako je štafetový běh, kop do brány či skok do dálky, se utkaly třeba v hodu diskem na cíl, pinkání míčku pálkou nebo přechodu přes bažinu. Slalom dvojic, ve kterém soutěžící byli k sobě přivázaní jednou nohou, rozesmál všechny přítomné.
Děti si dnes ověřily, že nemusí vždy vyhrát ten nejrychlejší, že je důležitá týmová spolupráce, snaha a vytrvalost a že bezva den strávený se svými kamarády je nad všechny medaile.

Sportovni den druha A 2024