Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

Chotovinská laťka 2023

Ve středu 22. února 2023 proběhlo školní soutěž ve skoku do výšky Chotovinská laťka. Soutěže se zúčastnili žáci II. stupně v kategoriích 6.–7. třída chlapci a dívky a 8.–9. třída dívky a chlapci. Bohužel někteří nominovaní žáci se soutěže pro nemoc nezúčastnili. Řada žáku si svůj výkon zlepšila, ale některým se tentokrát tolik nedařilo. Nejlepším výkonem 135 cm vyhrál Antonín Kment v kategorii chlapci 6.–7. třída, ve stejné kategorii dívek vyhrála výkonem 125 cm Anna Pokorná. Adéla Mísařová výkonem 120 cm vyhrála v kategorii dívky 8.–9. třída a Eliáš Lachout v téže kategorii chlapců skočil 130 cm.

Všem vítězům a účastníkům gratulujeme.

Latka 2023