Každého to mistra hněte, jiný-li se do řemesla plete. (Karel Havlíček Borovský)

Okresní soutěž všestrannosti

Letošního okresního kola v soutěži Odznaku všestrannosti se zúčastnilo celkem 178 dětí, z nichž 16 přijelo z chotovinské školy. Soutěžilo se v disciplínách trojskok snožmo z místa, hod medicinbalem, skákání přes švihadlo, kliky a volitelná disciplína běh na 1000 metrů nebo driblování za běhu.
Naši reprezentanti makali a tvrdě dřeli od samého začátku. Každý si v některé z disciplín zlepšil své dosavadní maximum. Přestože se ne všichni umístili na předních příčkách, pochvala za předvedené výkony patří všem. Naše družstvo se umístilo na celkovém 9. místě, ale v soutěži jednotlivců jsme dosáhli i na medailové úspěchy. Alexandru Mikulandovi utekla bronzová medaile jen velice těsně a získal krásné čtvrté místo. Maksym Koniakin se radoval ze stříbrné medaile a na tu zlatou výborné výkony vyšvihly Veroniku Křížovou, která vyhrála s obrovským náskokem. Maksym i Verunka se svými výsledky kvalifikovali na krajské kolo, které proběhne v květnu.

Okresni soutez vsestrannosti 23 1Okresni soutez vsestrannosti 23 2