Odjakživa jsem byl nepřítelem marného naříkání a kvílení, přesvědčen jsa, že jenom pilná práce a snažení kupředu pomůže. (Karel Havlíček Borovský)

Květnová florbalová sobota

V sobotu 27. května 2023 proběhl ve sportovní hale turnaj žáků II. stupně. Florbalisté bojovali ve třech kolech. Utkání byla vyrovnaná, a tak výsledek skončil tzv. plichtou, všechna družstva získala stejný počet bodů. Rozhodující bylo skóre, nejdůležitější však bylo nasazení a radost z pohybu.
S organizací a rozhodováním přišel pomoci Jarda K., bývalý žák naší školy, kterému tímto velmi děkuji.
A jaké jsou postřehy florbalistů?
Florbalový turnaj mě moc bavil. Líbilo se mi, že jsme si mohli zahrát i s ostatními třídami a měli jsme šanci si poměřit síly.
Florbalový turnaj byl super. S kámoši jsme si turnaj užili a všichni jsme dostali sladkou odměnu.
Florbalový turnaj jsem si moc užil. Měl jsem hezkou sobotu, bonbóny mi moc chutnaly.
Všichni jsme si krásně zahráli a zpříjemnili si sobotní dopoledne. Snažili jsme se vyhrát, ale poslední zápasy se nám moc nezdařily, proto jsme skončili na druhém místě. Moc jsme si to užili.

Florbalova sobota 2023