škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Když se v životě díváš na to, co máš, vždycky můžeš mít víc. Ale když se díváš na to, co nemáš, nikdy nebudeš mít dost. (Oprah Winfrey)

Přespolní běh na Komoře

Na konci měsíce září se v Táboře v areálu Komora koná tradiční přespolní běh dětí základních škol. Oproti nedávným ročníkům nás ve středu 27. září na Komoře přivítalo teplé a slunečné počasí. Natěšených sportovců bylo přihlášeno celkem 555. Všichni běželi, seč jim síly a nohy stačily, a v cíli se řadili dle pořadí, ve kterém doběhli. Ve velké konkurenci dosáhla na vynikající 2. místo Veronika Křížová. Na 9. místě doběhl Alexandr Mikulanda, 20. skončila Linda Doležalová, hned za ní 21. místě Lucie Čermáková, 24. místo vybojoval Josef Samec. Další naši závodníci se umístili od 30. místa dál. V soutěži družstev naše škola dosáhla nejlepšího umístění v kategorii dívek ze 4. a 5. třídy, a to 5. místo.