škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Naučil jsem se být šťastný tím, že jsem své touhy omezoval, místo abych je uspokojoval. (John Stuart Mill)

Mikulášská laťka 2012

Již tradičně se na Mikuláše konala v chotovinské sportovní hale soutěž ve skoku vysokém. Domácí atleti bojovali s výškaři z Ratibořských Hor a z nedalekého Borotína. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a výsledky byly velmi těsné.
V kategorii mladších žákyň obsadila Michaela Kotašková velmi nepopulární čtvrté místo, když dokázala přeskočit 110 cm. Výkonem 120 cm vyhrála borotínská Nikola Plocová.
V mladších žácích získal jediné vítězství pro domácí výškaře Tomáš Cetlovský, který zdolal 115 cm, na stupně vítězů ho doprovodil jeho spolužák David Čech, který výkonem 110 cm obsadil třetí místo.
V kategorii starších žákyň obsadila Markéta Krejčová za zdolaných 110 cm třetí místo, vítězkou se stala borotínská Barbora Plocová, která se ladně přenesla přes výšku 120 cm a zcela zaslouženě zvítězila.
V královské kategorii starších žáků pouze horším zápisem svých pokusů obsadil Jan Turek druhé místo. Skočil stejně jako vítězný Jakub Ploc z Borotína 140 cm.
Závěrem chci poděkovat všem závodníkům za reprezentaci naší školy a popřát jim hodně nejen sportovních úspěchů.