Mnohem lepší je odvážit se velkých věcí, získat slavná vítězství, i když se střídavými nezdary, než se řadit k těm ubohým duchům, kteří se ani moc neradují, ani netrpí, protože žijí v šedivém soumraku bez vítězství a porážek. (Theodore Roosevelt)

Atletický přebor Táborska

V úterý 18. a ve čtvrtek 20. června se konal Atletický přebor Táborska na stadionu Míru v Táboře. V konkurenci 22 základních škol se neztratili ani naši atleti z 6. a 7. třídy. Na výborném 2. místě ve skoku do dálky se umístila výkonem 436 cm Ráchel Moosová ze 7. třídy. Své osobní rekordy ve skoku do výšky si vytvořily i dívky – Ema Drtinová a Ema Kromková výkonem 135 cm. Do finále B v běhu na 60 m dosprintoval Matyáš Rechtorik ze 7. třídy. Kamila Bartoňová se probojovala v běhu na 800 m do finále A.

Všem atletům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Atleticke prebory Tabor 2024