Štěstí není něco, co k člověku přijde jen tak. Přichází spolu s našimi činy. (Dalajláma)

SEDM TUN PRO ZEMĚKOULI

Také letos jsme na naší škole uspořádali soutěž ve sběru starého papíru. Výsledky předčily všechna naše očekávání.

1853 kg  –  to je množství papíru, které odevzdali 3 žáci umístění na prvních třech příčkách soutěžního žebříčku.

Jsou to:

Zdeněk Babůrek          2. tř.                 1 026kg

Lucie Lišková              6. tř.                   778kg

Ivana Kahounová         8. tř.                   749kg

Vítězové sběrové soutěže

Zapojilo se celkem 56 dětí a odevzdaly prozatím rekordních 7712 kg. Mockrát děkujeme všem, kteří se do sběru zapojili a odevzdali sami nebo s pomocí rodičů, prarodičů a dalších příbuzných, byť jediné kilíčko důležité suroviny. Ušetřili nejen zbytečně vynaloženou energii, ale  i spoustu chemických sloučenin používaných při výrobě, které se do přírody nedostanou a neničí tak pitnou vodu. Vždyť té je na světě zoufale málo.

Ještě jednou děkujeme všem a těšíme se na výkony ve sběru kaštanů! Zvířata si už zvykla na to, že jim v zimě přilepšíme. Můžeme pomoci Ježíškovi.