Jsou toliko dvě strany politické na světě: strana poctivých a strana nepoctivých; poznáte a rozeznáte je podle toho, kterak školství podporují. (Karel Havlíček Borovský)

Poděkování za Školní slavnost 2023

Děkujeme všem, kteří se spolupodíleli na organizaci Školní slavnosti 2023, zvláště moderátorovi večera Dušanu Mendelovi a kapele MIX Františka Vaňka. Velké poděkování patří rovněž těm, kteří svými věcnými dary a finančními příspěvky přispěli do tomboly. Vzpomínku na Školní slavnost 2023 najdete ZDE.

Mezi podporovatele Školní slavnosti 2023 patří zaměstnanci ZŠ a MŠ Chotoviny, rodiče, přátelé a také sponzoři: ABC Tiskárna, Aksamite s.r.o., Autoservis Němeček, Bowling Music bar Slovan, Garant Food Service s.r.o., J. K. Food Kosetera, Josef Krejčí - lesnické práce, MA-DONA s.r.o., MADROS, Nábytek Sultán s.r.o., Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o., Spodní prádlo BLANKA, Tercie handicap s.r.o., TopAgro Lachout a Zahradní architektura Tábor.

slavnost 1 2023slavnost 2 2023